123 superważne fakty o miłości i seksie

Autor Mathilda Masters

Ilustracje Louize Perdieus

Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Planowana data wydania: 01.05.2023

Wszystko, co warto wiedzieć o miłości, ludzkim ciele, związkach, płci i seksie!

Czy wiesz, że:

– zakochanie naprawdę oślepia na jakiś czas?

– w porównaniu ze zwierzętami człowiek ma penisa rozmiaru XL?

– tylko ludzie i szympansy bonobo całują się z języczkiem?

– już starożytni Egipcjanie używali prezerwatyw?

– kolor niebieski był kiedyś zarezerwowany dla dziewczynek, a różowy dla chłopców?

Mathilda Masters jest podróżniczką i odkryw­czynią. Jej praca polega na poznawaniu nowych kontynentów oraz krajów. Mathilda wie wszystko na prawie każdy temat: o zwierzętach, roślinach, historii, języku i jeszcze dużo więcej.

Louize Perdieus jest utalentowaną i dobrze zapowiadającą się graficzką. Rysuje z dużym poczuciem humoru. W konkursie ilustratorskim Picturale 2015 zdobyła nagrodę Push Prijs. Uwielbia przyrodę i potrafi znakomicie ryso­wać rośliny oraz zwierzęta.

Książka „123 superważne fakty o miłości i seksie” – dodatkowe informacje

Najnowsza propozycja autorki bestsellerowych książek edukacyjnych dla dzieci! Książka „123 superważne fakty o miłości i seksie” Mathildy Masters od Wydawnictwa Nasza Księgarnia polecana jest dla czytelników w wieku 10–18 lat. Dzięki książce „123 superważne fakty o miłości i seksie” dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek i przydatnych informacji związanych miłością – to duża pomoc w edukacji seksualnej dla najmłodszych. Tekst książki „123 superważne fakty o miłości i seksie” Mathildy Masters dopełniają ilustracje autorstwa Louize Perdieus.

Dla wieku 10-18 lat