Ciała są super

Autor Tyler Feder

Ilustracje Tyler Feder

Wydawnictwo ToTamto

Planowana data wydania: 12.04.2023

Pierwsza ciałopozytywna książka dla najmłodszych!

Moje ciało, twoje ciało, każdego rodzaju ciało… Wszystkie ciała są dobre! Ciała są super!

Ten ciałopozytywny picture book dla najmłodszych czytelników jest celebracją ludzkiego ciała. Pokazuje różne odcienie skóry, kształty ciała, rodzaje włosów, a nawet sposoby poruszania się czy blizny.

Ta pełna werwy książka świetnie nadaje się do czytania na głos i ma wiele pozytywnych, przyjaznych scen, którym można długo się przyglądać. To niewykluczający i ciałopozytywny hymn, którym warto podzielić się z dziećmi, aby zaszczepić w nich pozytywną postawę wobec własnego ciała i pewność siebie oraz szacunek i tolerancję do ciał innych ludzi.

Kocham swoje ciało! Ciała są super!

Książka znalazła się w wyborze American Library Association najlepszych książek feministycznych dla dzieci i młodych czytelników w 2022 roku.

Książka, która przedstawia społecznie zmarginalizowane ludzkie ciała w całej ich radosnej i normalnej wspaniałości. Wzruszająca celebracja ciałopozytywności!
KIRKUS REVIEWS

Dla wieku 3+

Patronat Aktywne Czytanie

ciala-sa-super-zapowiedzi-ksiazki-dla-dzieci2 ciala-sa-super-zapowiedzi-ksiazki-dla-dzieci2 ciala-sa-super-zapowiedzi-ksiazki-dla-dzieci2 ciala-sa-super-zapowiedzi-ksiazki-dla-dzieci2