Co czujesz? Akademia Mądrego Dziecka. Mój świat

Autor Roger Priddy

Ilustracje Julia Seal

Wydawnictwo HarperKids

Planowana data wydania: 08.03.2023

Książeczka Co czujesz Akademii Mądrego Dziecka to kolejna pozycja z serii Mój Świat.

Na kolorowych, kartonowych stronach, mały czytelnik dowie się, co to są emocje, nauczy się je rozpoznawać oraz nazywać. Do książeczki dołączone są 4 karty – buźki z emocjami i uczuciami: radość, smutek, złość i podekscytowanie. Nasz bohater miś wraz ze swoimi przyjaciółmi pojawia się na kartkach książki w różnych sytuacjach, które mogą spotkać każdego maluszka.

Raz miś jest u lekarza na badaniach, innym razem w przedszkolu z przyjaciółmi lub na placu zabaw bawiąc się z kolegami i koleżankami. Za każdym razem młody czytelnik musi odgadnąć, która emocja czy uczcie towarzyszy jednemu z przyjaciół misia. Pomocne w tym będą dołączone karty emocji. Trzeba wybrać odpowiednią buźkę i włożyć w odpowiednie miejsce na stronie.

W serii Mój Świat pojawiły się dotychczas: Spójrz jak rosnę, Kolorowy nocnik oraz Kocham Cię mamo!

Dla wieku 3+

co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-1 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-2 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-4 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-3 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-5 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-6 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-7 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-8 co czujesz recenzja ksiazki dla dzieci emocje aktywne czytanie-9