Gekon, który odkrył echo

Autorka Rachel Bright

Ilustrator Jim Field

Zielona Sowa

Planowana data wydania: 03.2023

Niesłychanie zabawna opowieść o mocy dawania z siebie wszystkiego, co najlepsze, i o tym, co wyniknąć może z niecodziennej rozmowy z… własnym echem!

Na zalanej słońcem rajskiej wyspie mały gekon z wielkim ego marzy, żeby zostać gwiazdą. Od świtu do nocy serwuje sąsiadom – czy tego chcą, czy nie – swoje wokalne popisy. Ta samotna i bardzo kręta droga do sławy może okazać się ścieżką, która zaprowadzi małego śpiewaka do czegoś zupełnie nieoczekiwanego. No właśnie – do czego?

„Gekon, który odkrył echo” to kolejny picturebook autorstwa Jima Fielda i Rachel Bright (autorów m. in. bestsellerowych „Mysz, która chciała być lwem”, „Koala, który się trzymał”, „Wiewiórki, które nie chciały się dzielić”). Obok mistrzowsko przetłumaczonej przez Basię Supeł rymowanej historii główną rolę odgrywają w nim ilustracje. Niezależnie od wieku trudno oprzeć się wesołej szacie graficznej oraz pogodnej historii, która dodatkowo zostawia czytelnika z nienachalnym, a bardzo ważnym przesłaniem. 

Dla wieku 4+ lat. 

Jest już recenzja na blogu: Gekon, który odkrył echo >>

gekon-ktory-odkryl-echo-rachel-bright-recenzja-ksiazki-dla-dzieci-blog1 gekon-ktory-odkryl-echo-rachel-bright-recenzja-ksiazki-dla-dzieci-blog1    gekon-ktory-odkryl-echo-rachel-bright-recenzja-ksiazki-dla-dzieci-blog1 gekon-ktory-odkryl-echo-rachel-bright-recenzja-ksiazki-dla-dzieci-blog1  gekon-ktory-odkryl-echo-rachel-bright-recenzja-ksiazki-dla-dzieci-blog1