Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim. Disney

Autor Jeremi Przybora

Wydawnictwo Olesiejuk

Planowana data wydania: 10.2022

Co może wyniknąć z tego, że wybitny polski satyryk, aktor, tekściarz i pisarz taki jak Jeremi Przybora bierze na warsztat znane historie, które zapadły nam w pamięć dzięki niesamowitym animacjom Disneya?

Pozycja niezwykła!

Jedyny w swoim rodzaju Współtwórca Kabaretu Starszych Panów, gawędziarz, autor audycji radiowych i programów telewizyjnych, na nowo opowiada uniwersalne i znane nam historie: mity, baśnie czy fabuły, które wyszły spod pióra takich autorów, jak Matthew Barrie, Ward Greene, Hans Christian Andersen, Charles Perrault, Victor Hugo czy Lewis Carrol.

Co niezwykłe: za każdą z opowieści zawartych w tomie „Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim” kryją się obrazy, które mamy głęboko zakorzenione w świadomości dzięki filmom nakręconych przez studio Walta Disneya.

Grafiki, które możemy podziwiać w tym wydaniu, pochodzą od Disney Storybook Art Team.
To piękne, kolorowe wydanie będzie ozdobą każdej biblioteczki.

Opowieści z różnych czasów i kultur w adaptacji Disneya

Książka „Jeremi Przybora małoletnim i stuletnim”, jak wskazuje sam tytuł, będzie dobrą propozycją nie tylko dla najmłodszych czytelników… Wielu ze starszych odbiorców z pewnością z sentymentem wspomina postać autora i z zaciekawieniem sięgnie po tę najnowszą propozycję Wydawnictwa Olesiejuk.

Oto, jakie historie mali i duzi przeczytają w tym wydaniu:

„Piotruś Pan”, „Zakochany kundel”, „Śpiąca Królewna”, „Mała Syrenka”, „Piękna i Bestia”, „Kopciuszek”, „Dzwonnik z Notre Dame”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Książę i żebrak”, „Aladyn”, „Bambi”, „Oliver i Spółka”, „Robin Hood”, „Królewna Śnieżka” oraz „Mulan”.

Jak widać, ten zróżnicowany wybór zadowoli wielu, także tych najbardziej wymagających, odbiorców.

Wiek: 3-6 lat
Patronat Aktywne Czytanie