Kastor piecze

Autor Lars Klinting

Wydawnictwo Media Rodzina 

Planowana data wydania: 22.02.2023

Kolejna opowieść o przygodach zmyślnego bobra. W każdej z nich robi coś nowego: buduje, uprawia fasolkę, piecze… Wszystkie te czynności są w książeczkach dokładnie zilustrowane i szczegółowo opisane. Dzięki temu można bawić się z dzieckiem ucząc je przy okazji podstawowych czynności domowych. Tym razem Kastor bierze się za pyszne ciasto. W kuchni dzielnie asystuje mu przyjaciel Maciuś.

PATRONAT AKTYWNE CZYTANIE dla wieku 2-5 lat. 

Kastor to utalentowany i pomysłowy bóbr, który radzi sobie ze wszystkim doskonale. Z pewnością do radzenia sobie zachęci on też małe dzieci.  Sympatyczny bohater serii książeczek skandynawskiego autora Larsa Klintinga wprowadza dzieci w świat domowych prac, w którym nawet prozaiczne czynności mogą okazać się wielką przygodą.

Minimalistyczna w swojej graficznej postaci seria prezentuje na dużych ilustracjach bohaterów, a warstwie obrazkowej towarzyszy tekst. Są to krótkie, ale trafne i szczegółowe opisy, nie pozostawiające wątpliwości co do istoty ilustrowanej czynności. Za to bardzo precyzyjnie nazywające przedmioty, narzędzie, poszczególne etapy prac.

Seria książek o bobrze Kastorze Larsa Klintinga spodoba się maluchom, bo nieskomplikowane przygody zabawnego zwierzaka zrozumieją nawet dwulatki. Ale serię Kastor pokochają także ich starsi koledzy, którzy z małą pomocą rodziców mogą spróbować samodzielnie wykonać przedstawione w książeczkach czynności.

Tu sprawdzisz cenę i dostępność – KLIK!

A tu obejrzysz, jak wygląda w środku: Kastor >>

kastor piecze media rodzina 2023 recenzja ksiazki dla dzieci aktywne czytanie