
Na tropie potwora z Loch Ness. Czytam sobie. Poziom 2
Autor Zofia Stanecka
Ilustracje Joanna Rusinek
Wydawnictwo HarperKids
Planowana data wydania: 08.03.2023
W szkockim Inverness położonym na brzegu słynnego Loch Ness nastały wakacje. Una i Rob spędzają dnie na dalekich wyprawach, biegając boso po trawie i grając w gry. Wieczorami zaś odwiedzają sędziwego sąsiada Angusa znającego mnóstwo opowieści. Pewnego dnia mężczyzna opowiada dzieciom o spotkaniu swojej praprapraprababki z potworem mieszkającym w jeziorze. Jak to?
Ten stwór to nie legenda, fatamorgana? Una i Rob postanawiają wytropić stwora! Przygodowa książka dla dzieci o potworze z Loch Ness pióra Zofii Staneckiej to wciągająca opowieść, która spodoba się wszystkim dzieciom lubiącym tajemnice.
Ilustracje Joanny Rusinek przeniosą je na szkockie łąki. „Na tropie potwora z Loch Ness” to tytuł z 2 poziomu serii „Czytam sobie”, przeznaczonego dla dzieci doskonalących sztukę czytania. Na końcu książki młodzi czytelnicy i czytelniczki znajdą dyplom sukcesu i naklejki.
PATRONAT AKTYWNE CZYTANIE dla wieku 7+.
Jest już recenzja nowości!
Książki do nauki czytania. Nowości z serii „Czytam sobie” – HarperKids