Robale. Owady i inne małe stworzenia. Zobacz i rozpoznaj

Autor Catherine Brereton

Ilustracje Kate Mclelland

Wydawnictwo Papilon

Planowana data wydania: 22.03.2023

Owady, robale i inne małe stworzenia – czasem nie widać ich na pierwszy rzut oka, ale są wszędzie: w powietrzu i w wodzie, w szczelinach kory, murów i pod ziemią. Znajdziesz je nawet w swoim domu!

Ciekawi Cię cykl życia motyla? Chcesz poznać prosty klucz do rozpoznawania rodzimych niewielkich stworzeń? A może zastanawiasz się, które owady i robale przesypiają chłodne pory roku, a którym niestraszne są nawet mroźne dni? Ten przewodnik jest właśnie dla Ciebie. Od różnego gatunku biedronek, motyli, poprzez krocionogi, ślimaki, pająki i dżdżownice, aż po zadziwiające wodne skorpiony – je wszystkie znajdziesz w tej książce i poznasz mnóstwo ciekawostek na ich temat.

Dowiedz się, jak na własne oczy sprawdzić, co porabiają w ziemi dżdżownice albo jak zwabić ważkę, by przyjrzeć się jej z bliska. Na dołączonej liście zaznaczaj gatunki, które udało Ci się namierzyć, a w słowniczku szukaj interesujących cię pojęć związanych z owadami. Ruszaj w świat w poszukiwaniu najmniejszych jego mieszkańców widocznych gołym okiem!

PATRONAT AKTYWNE CZYTANIE dla wieku 6+.

robale owady i inne male stworzenia papilon recenzja ksiazki dla dzieci-2      robale owady i inne male stworzenia papilon recenzja ksiazki dla dzieci-9  robale owady i inne male stworzenia papilon recenzja ksiazki dla dzieci-11  robale owady i inne male stworzenia papilon recenzja ksiazki dla dzieci-12 robale owady i inne male stworzenia papilon recenzja ksiazki dla dzieci-14 

Już jest recenzja!

robale owady i inne stworzenia recenzja ksiazki dla dzieci papilon anna jankowska aktywne czytanie